Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Specjalny rabat edukacyjny (EDU) 5-24 użytkowników: do 25%, 25-99 użytkowników: do 30%, od 100 użytkowników cena ustalana indywidualnie.
Rabat ten stosuje się dla przedszkoli, szkół, wyższych uczelni i instytucji edukacyjnych. Rabat edukacyjny może być stosowany wyłącznie w przypadku zakupu nowych licencji typu Client / Suite / Enterprise Edition od 5 użytkowników wzwyż.

W razie zainteresowania zakupem prosimy o kontakt mailowy na adres sprzedaz@bezpieczneit.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 785 85 11 11 w celu ustalenia preferencyjnej ceny dla Państwa.

 

Poniżej zamieszczone produkty NIE UWZGLĘDNIAJĄ RABATU. W razie zainteresowania zakupem prosimy o kontakt mailowy na adres sprzedaz@bezpieczneit.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 785 85 11 11 w celu przygotowania specjalnej oferty dla Państwa.

Nowe licencje

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Eset NOD32 Antivirus Eset NOD32 Antivirus
Cena: 111,00 zł

Dla Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP

Skutecznie eliminuje wszelkie typy zagrożeń internetowych – jak wirusy, spyware, trojany czy programy szpiegujące. Chroni również podczas korzystania z sieci społecznościowych, surfowania w Internecie czy grania w ulubione gry.

Cena za licencję elektroniczną na 1 stanowisko na 1 rok.

Czas licencji: 1 rok, 2 lata lub 3 lata
Liczba stanowisk: od 1 do 4

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.